Start  |  PAKIETY  |  CENNIK  |  KONTAKT  |  polski | 

Optymalizacja www
Oferujemy Search Engine Optimization (SEO) proces, podczas którego pozyskujemy od Państwa informacje na temat Waszej firmy, produktów i usług, sprzedaży, a co najważniejsze celów i oczekiwań. Sprawdzamy natężenie ruchu jakie jest generowane przez Państwa stronę internetową, analizujemy za pomocą jakich specyficznych słów kluczowych znajdowane są  produkty / usługi. Następnie odnosimy się do Państwa konkurencji i ich strategii. Te wszystkie etapy umożliwiają wypracowanie odpowiedniej oferty. Indywidualnie przygotowywana jest wycena. Szczegółowy harmonogram zawiera informacje, które charakteryzują jakie zaangażowanie, czynności i praca musi zostać wykonana, by osiągnąć określony cel i wymierny efekt.

Co daje Państwu optymalizacja www?
Odpowiedź jest prosta, może ona przynieść większą odwiedzalność, zwiększone zainteresowanie Państwa stroną internetową.

Jaki wymierny efekt daje optymalizacja i pozycjonowanie?
Więcej osób wchodzi na stronę internetową, więc macie Państwo większą szansę, że nabędą reklamowany produkt, bądź usługę. Celem optymalizacji www jest zwiększenie ruchu na  stronie internetowej poprzez wyodrębnienie istotnych dla Państwa firmy słów kluczowych.

Ile to kosztuje?
To zależy od tego jaki nakład pracy musi zostać zaangażowany w celu osiągnięcia satysfakcjonującego Państwa poziomu optymalizacji www.

 

proponowane rozwiązania szczegółowy cennik